Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kirsehirne/public_html/veritabani.php on line 0
“Y.Kırşehirspor’un kurtuluşu ancak kurumsallaşmakla sağlanabilir” - Kırşehir Net Haber
Logo künye (baş logo)

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

KIRŞEHİR Hava Durumu

KIRŞEHİR KIRŞEHİR

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün563
  • Ziyaretçi Genel1.245.133
  • Bugün Gösterim579
  • Toplam Gösterim1.462.518
  • Online Sayısı8

Spor

“Y.Kırşehirspor’un kurtuluşu ancak kurumsallaşmakla sağlanabilir”

Vali Necati Şentürk, kurulacak spor tesisi ile kulübe genç sporcular kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.

4 Mayıs 2016 Saat: 16:40
“Y.Kırşehirspor’un kurtuluşu ancak kurumsallaşmakla sağlanabilir”
“Y.Kırşehirspor’un kurtuluşu ancak kurumsallaşmakla sağlanabilir”

Yeşil Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın ile birlikte basın açıklaması yapan Vali Necati Şentürk, Yeşil Kırşehirspor'a kurulacak yeni tesisler için Spor Toto Teşkilatından 300 bin TL ödenek alındığını, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Yeşil Kırşehirspor'a destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kurulacak bu spor tesisi ile kulübümüze genç sporcular kazandırmayı hedeflediklerini belirten Vali Necati Şentürk, "Yeşil Kırşehirspor'a bir sentetik çim saha, bir basketbol sahası ve bir de voleybol sahası yaptıracağız. Bununla ilgili görüşmelerimiz olumlu sonuçlar verdi. Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızdan, 300 bin TL ödenek aldık ve protokol imzaladık. Bu protokol ile birlikte gerekli olan finansman temin edildi. Böylelikle, çok yakın bir zamanda, Belediyemizin tahsis edeceği bir alanda bu tesislerin temelini atacağız. Altyapı, takımımızın başarılı olması için çok önemlidir. Bu tesis ile genç sporcularımıza bir altyapı tesisi sağlanacak ve kulübümüze akmasa da damlayan bir kazanç sağlayacak. Kulübümüzün hak ettiği yere gelmesi için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz." dedi.

Yeşil Kırşehirspor Başkanı Yalçın Aydın da konuşmasında, "Spor Kulübümüze verdiğiniz desteklerden dolayı kendim ve şehrimizin takımı adına size çok teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimizde, hedefimiz kurumsallaşmaktı. Çünkü, Yeşil Kırşehirspor'un kurtuluşu ancak bu şekilde sağlanırdı. Bunun ilk hamlesi KentPark'ta Belediyemizce bize tahsis edilen Cafe oldu. Bundan dolayı Belediye Başkanımıza minnettarız. Sizin de yoğun çalışmalarınız sonucu kurulacak bu spor tesisi de, kulübümüzün hamlelerini rahat yapabileceği bir basamak olacak. Bu tesisler ile kulübümüz daha iyi noktalara gelecektir." şeklinde konuştu.

Etiketler: Kırşehir,
Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

 

Kırşehir Net Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Google Analytics ..................... Yandex Metrica Sayaç ........................... SanalBasın: sanalbasin.com üyesidir ................. ....................