Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kirsehirne/public_html/veritabani.php on line 0
Uzun Çarşı şehrimizin en güzel çarşısı olacak - Kırşehir Net Haber
Logo künye (baş logo)

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

KIRŞEHİR Hava Durumu

KIRŞEHİR KIRŞEHİR

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün175
  • Ziyaretçi Genel1.243.845
  • Bugün Gösterim176
  • Toplam Gösterim1.461.203
  • Online Sayısı2

KIRŞEHİR

Uzun Çarşı şehrimizin en güzel çarşısı olacak

Kırşehir Belediyesi Sokak ve Cephe düzenlemesi projesi kapsamında Uzun Çarşıda cephe düzenleme çalışmalarına hızla devam ediyor.

29 Kasım 2017 Saat: 11:51
Uzun Çarşı şehrimizin en güzel çarşısı olacak
Uzun Çarşı şehrimizin en güzel çarşısı olacak

Kırşehir BelediyesiSokak ve Cephe düzenlemesi projesi kapsamında Uzun Çarşıda cephe düzenleme çalışmalarına hızla devam ediyor.

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan Bahçeci, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’i yıllardır yapılmayan hizmetlerle kavuşturduk. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalışıyoruz.

Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor diyen Başkan Bahçeci Vatandaşlarımız ve Esnafımızında çalışmalar hakkında daima görüşlerini alıyoruz. Proje bittiğinde nasıl olacağını da Uzun çarşı esnafımıza  tek tek anlattık. Uzun Çarşı düzenleme çalışmamız hızla devam ediyor, İnşallah çalışmamız bittiğinde eskiden olduğu gibi Şehrimizin en güzel çarşısı olacak.

Proje kapsamında, Kalehöyük alanının etrafını saran uzun çarşı sokağı ve yeni 1. çarşı sokağı boyunca karşılıklı yer alan 415 metre uzunluğundaki alanda sokak ve cephe düzenleme projesi ile tarihi görüntüsüne yeniden kavuşacağını belirten Başkan  Bahçeci; Bu proje ile kent merkezinde yer alan tarihi çarşının dokusunun daha nitelikli bir şekilde devam ettirilmesi, küçük esnafın korunması, üst örtüleriyle her mevsim konforlu bir şekilde alışveriş yapılabilecek bir çarşıya dönüştürülmesi amaçlanıyor.

Kırşehir’de vaat edilen projelerin çoğunun hayata geçtiğini ifade eden Başkan  Bahçeci, “Yeni dönemde yeni projeyle halka hizmet etmeye devam edeceğiz. Uzun Çarşı Sokak ve Cephe Düzenleme Projemiz ile 107’den fazla yapının cephe yenilemesi, üst örtü projesi ve sokakların zemin iyileştirilmesi yapılacak. Bu proje için Kalehöyük alanının etrafını saran uzun çarşı sokağı ve yeni 1. çarşı sokağı boyunca karşılıklı yer alan 415 metre uzunluğundaki alanda sokak ve cephe düzenleme projesini tarihi değerlerimizi canlandırmak için tasarladık. Bu proje ile kent merkezinde yer alan tarihi çarşının dokusunun daha nitelikli bir şekilde devam ettirilmesi, küçük esnafın korunması, üst örtüleriyle her mevsim konforlu bir şekilde alışveriş yapılabilecek bir çarşıya dönüştürülmesi amaçlandı. Böylece Kale çevresi ve kent merkezinde yer alan tarihi doku daha modern bir görünüme kavuşacak" dedi

Etiketler: Kırşehir,
Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

 

Kırşehir Net Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Google Analytics ..................... Yandex Metrica Sayaç ........................... SanalBasın: sanalbasin.com üyesidir ................. ....................