Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kirsehirne/public_html/veritabani.php on line 0
Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi açılıyor - Kırşehir Net Haber
Logo künye (baş logo)

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

KIRŞEHİR Hava Durumu

KIRŞEHİR KIRŞEHİR

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün63
  • Ziyaretçi Genel1.245.209
  • Bugün Gösterim63
  • Toplam Gösterim1.462.594
  • Online Sayısı3

KIRŞEHİR

Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi açılıyor

Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi projesi 26 Mayıs 2016 Cuma günü Saat:14.00’da açılışı yapılacak.

25 Mayıs 2017 Saat: 12:17
Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi açılıyor
Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi açılıyor

Kırşehir Belediyesinin Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için başlattığı Peyzaj Gülbahçe ve Çiçek Satış Merkezi projesi 26 Mayıs 2016 Cuma günü Saat:14.00’da açılışı yapılacak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Çiçek ve Fidan satışı yapıp Bahçe Peyzaj Projesi, yapım ve bakım hizmetleri vereceğimiz merkezimizin inşaatı bitti artık Kırşehir’li hemşerilerimize hizmet vermeye başladı inşallah açılışını da 26 Mayıs 2017 Cuma günü yapacağız.

 Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıktığımız yolda on binlerce ağacı ve yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdik diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemizi tamamladık hizmete açtık. Çiçek satış merkezimizde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanları satışa sunulacak. Bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyacın da aynı merkezden temin edilebileceğini edebilecek. Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Aşıkpaşa Spor Salonunun yan tarafında bulunan alana yapıldı tüm Kırşehir’li hemşerilerimizi açılışa davet ediyorum dedi.

Açık ve kapalı satış alanlarının yer aldığı Çiçek satış merkezimizin de  ayrıca isteyen site ve apartmanlara ücreti karşılığında çevre düzenleme hizmeti de verecek. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak, farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak hem de daha yeşil bir çevrede yaşamış olacak.

Etiketler: Kırşehir,
Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

 

Kırşehir Net Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Google Analytics ..................... Yandex Metrica Sayaç ........................... SanalBasın: sanalbasin.com üyesidir ................. ....................