Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kirsehirne/public_html/veritabani.php on line 0
Kırşehir'de 2018'de suya zam yok - Kırşehir Net Haber
Logo künye (baş logo)

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

KIRŞEHİR Hava Durumu

KIRŞEHİR KIRŞEHİR

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün97
  • Ziyaretçi Genel1.243.767
  • Bugün Gösterim98
  • Toplam Gösterim1.461.125
  • Online Sayısı3

KIRŞEHİR

Kırşehir'de 2018'de suya zam yok

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci alınan meclis kararı ile Kırşehir’de 2018 yılında suya zam yapılmayacağını bildirdi.

3 Ocak 2018 Saat: 14:14
Kırşehir'de 2018'de suya zam yok
Kırşehir'de 2018'de suya zam yok

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci alınan meclis kararı ile Kırşehir’de 2018 yılında suya zam yapılmayacağını bildirdi.            

20 Kasım’da yapılan Kırşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı 2. birleşiminde 2018 yılı ücret ve tarifelerinin yanı sıra, Kırşehir Belediyesi 2018 yılı performans programları ve 2018 yılı bütçeside görüşüldü. Meclis görüşmesinde 2018 yılı ücret ve tarife listeleri konusunda Kırşehirlilere müjde verildi ve 2018 yılında suya zam yapılmadı.

Vatandaşların ev ekonomilerine katkıda bulunmak ve yaptığımız alt yapı çalışmalarında verdiğimiz rahatsızlığa rağmen desteklerini esirgemedikleri için 2018'de su ücretlerinde artış yapmadıklarını vurgulayan Belediye Başkanı Bahçeci, 2018 yılı su tarifelerinin 2017 yılında olduğu gibi meskende atık su, evsel katı atık bedeli ve KDV hariç 2 TL olarak devam edeceğini belirtti.            

Kentte su ile ilgili çalışmaların sürdüğünü de dile getiren Bahçeci, “İlimizde su konusunda çalışmalarımız sürmektedir. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda kurak mevsimler yaşamamıza rağmen su konusunda aldığımız önlemler ile sorun yaşamadık. Su ile ilgili projelerimizi bitirmek üzereyiz. Şehir içindeki asbest boruları altyapı çalışmamız ile birlikte kaldırarak yerine polietilen borular döşedik. Scada sistemine geçerek tüm su temin sistemimizi kontrol altına aldık. Yeni depolar yaptık, eskileri revize ettik. Uzun yıllar su ile ilgili sıkıntı yaşamayacağız. Önlemlerimizin arasında yeni su kaynaklarının kullanımı da yer almaktadır.”

Etiketler: Kırşehir,
Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

 

Kırşehir Net Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Google Analytics ..................... Yandex Metrica Sayaç ........................... SanalBasın: sanalbasin.com üyesidir ................. ....................