Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kirsehirne/public_html/veritabani.php on line 0
KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak: “FETÖ’nün kökünün kazınması lazım” - Kırşehir Net Haber
Logo künye (baş logo)

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

KIRŞEHİR Hava Durumu

KIRŞEHİR KIRŞEHİR

İstatistikler

  • Ziyaretçi Bugün562
  • Ziyaretçi Genel1.245.132
  • Bugün Gösterim578
  • Toplam Gösterim1.462.517
  • Online Sayısı7

Güncel

KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak: “FETÖ’nün kökünün kazınması lazım”

Bizim de şirketlerimizde benzer yapılar varsa gözden geçirmemiz gerekir. Budur, şudur demeye gerek yok. Eğer varsa böyle kişiler ile yollarımızı ayırmamız gerekiyor.

26 Temmuz 2016 Saat: 15:43
KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak: “FETÖ’nün kökünün kazınması lazım”
KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak: “FETÖ’nün kökünün kazınması lazım”

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Temmuz ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada, FETÖ’yü lanetleyerek, “FETÖ ile mücadelede devletimizin yanındayız” dedi.

Kayseri Sanayi Odası’nın (KAYSO) Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, 15 Temmuz darbe girişiminde Türk milletinin tarih yazdığını söyleyerek, "Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için büyük bir şans" dedi.

Boydak konuşmasında, şirketlerden FETÖ’cülerin temizlenmesi gerektiğini belirterek, "Şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerekir. Bizim de şirketlerimizde benzer yapılar varsa gözden geçirmemiz gerekir. Budur, şudur demeye gerek yok, iki iki daha dört eder. Eğer varsa böyle kişiler ile yollarımızı ayırmamız gerekiyor. Süratle işlerimize dönmemiz gerekiyor. Ekonomik mücadeleden asla taviz vermeyeceğiz" dedi.

"FETÖ’nün kökünün kazınması lazım"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz tarihindeki hain kalkışmada üstün bir liderlik sergilediğini belirten Mustafa Boydak, "FETÖ ile mücadelede devletimizin yanındayız. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi sahada kazandık. Ama şimdi masada kaybetmememiz ve yatırımlarımızı devam ettirip, bugünleri fırsata çevirmemiz lazım. FETÖ’nün kökünün Türkiye’den tamamen kazınması lazım. Sadece Türkiye’den değil, dünyadan silinmesi lazım... Hepimiz bu kararlı tavrı göstermeliyiz. Bu dönemde soruşturulan, ifadesi alınan kardeşlerimiz olur, bunlar gayet normal, ne biliyorsak söylememiz lazım. Endişeye hiç mahal yok" ifadelerini kullandı.

Etiketler: Güncel,
Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

Bakan hastane enfeksiyonu a karşı uyarıda bulundu

 

Kırşehir Net Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Google Analytics ..................... Yandex Metrica Sayaç ........................... SanalBasın: sanalbasin.com üyesidir ................. ....................